خانه اخبار

Jiahang در شش سال متوالی 100 شرکت خصوصی حمل و نقل حمل و نقل خصوصی در چین بوده است

گواهی
کیفیت خوب FCL خدمات حمل و نقل برای فروش
کیفیت خوب FCL خدمات حمل و نقل برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

Jiahang در شش سال متوالی 100 شرکت خصوصی حمل و نقل حمل و نقل خصوصی در چین بوده است

Jiahang در شش سال متوالی 100 شرکت خصوصی حمل و نقل حمل و نقل خصوصی در چین بوده است

در تاریخ 2 آگوست 2018، انجمن بین المللی حمل و نقل بین المللی چین و انجمن بین المللی روزنامه ها میزبانی 2018 چین بین المللی حمل و نقل انکشافی انجمن توسعه لوجستیک و 2017 حمل و نقل حمل و نقل عمده حمل و نقل مراسم افتتاح 100 در Jinhua، ژجیانگ برگزار شد. در سال 2017، تدارکات حمل ونقل چینی در بالای 100 در ارزیابی شرکت، Jiahang بین المللی لجستیک در رتبه بندی 100 شرکت های حمل و نقل خصوصی در چین در شش سال متوالی رتبه بندی شده است.

در این نشست، رهبران مربوطه وزارت بازرگانی، چین SINOTRANS، گروه Alibaba، انجمن بین المللی حمل و نقل بین المللی چین و دیگر الگوهای جهان در سراسر جهان، نوآوری و تجارت تجارت خدمات، استراتژی کسب و کار بین المللی تجارت الکترونیکی، "یک تسمه، یک جاده "حمل و نقل چندجملهای سخنرانی کلیدی در موضوعات کلیدی برگزار شد. ژائو هکسینگ، رئیس انجمن بین المللی حمل و نقل بین المللی چین، گزارش "توسعه صنعت حمل و نقل سال 2017 چین" را منتشر کرد، که به طور کامل خلاصه توسعه و ساخت حمل و نقل حمل و نقل چین در سال 2017 و اشاره به جهت توسعه آینده حمل و نقل حمل و نقل چین صنعت تدارکات.

از زمان تأسیس آن در سال 2006، Jiahang International همیشه روحیه سازمانی "نوآوری و همیشه از دیگران" است. این امر در راه اندازی یک مدل کسب و کار از ادغام منابع، تجارت الکترونیک و تهیه متمرکز شده است، و به طور فعال یک پلت فرم خدمات نوآوری اینترنتی ایجاد می کند، با تکیه بر صنعت. بزرگترین مرکز تماس 24 ساعته، پلت فرم سرویس آنلاین اینترنت و 600 شعبه، یک شبکه خدمات لجستیک جهانی را تشکیل می دهند. تاکید بر سرمایه گذاری و نوآوری در فن آوری، فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک، Jiahang International را قادر می سازد تا مدل سرویس جدید کسب و کار را با ترکیب آنلاین و آفلاین، به حداقل رساندن هزینه های تدارکات و حمل و نقل مشتری و بهبود کارایی کالاها افزایش دهد. . کاربرد نوآورانه Jiahang International در زمینه "اینترنت + لجستیک" نیز از سوی صنایع بالادست و پایین دست شناخته شده است. Jiahang International با ارائه خدمات مشتریان با راهکارهای حرفه ای، جامع، کامل، کم هزینه، کارآمد و استاندارد شده و خدمات لجستیک آنلاین، یکی از قوی ترین و رقابتی ترین ارائه دهنده خدمات لجستیک مدرن در جهان است.

Jiahang International این جایزه را به عنوان فرصتی برای تمرکز بر خدمات با کیفیت بالا، سرعت بخشیدن به نوآوری و تحول، به دست آوردن تغییرات کارایی، تغییر کیفیت و تغییر قدرت، دقت در جهت صنعت و کمک به توسعه حمل و نقل حمل و نقل چینی توسعه می دهد.

میخانه زمان : 2019-05-24 11:07:55 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Jia Hang International Logistics Co.,Ltd

تماس با شخص: Mr Allen

تلفن: 86-519-68781609

فکس: 86-519-68781609

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)