خانه

Elong Global Logistics Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت الانگ گلوبال لجستیک که در سال 2008 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شنژن قرار دارد، یک ارائه دهنده تدارکات جهانی حرفه ای است.با توسعه سریع در طی سالیان متمادی، به لطف روابط طولانی مدت با شرکای خود از شرکت های حمل و نقل مختلف، ما تجارت خود را در سراسر جهان در 65 کشور به عنوان یک حمل و نقل کالا گسترش داده ایم.خدمات حمل و نقل اصلی خاورمیانه، دریای سرخ، هند و پاکستان، اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، مدیترانه، آمریکای مرکزی و جنوبی، اقیانوسیه و آسیای جنوب شرقی و غیره را پوشش می دهد.

ما به‌عنوان یک ارائه‌دهنده لجستیک حرفه‌ای که ریشه در چین دارد و در سراسر جهان نگاه می‌کند، همیشه منافع مشتریان را در اولویت قرار می‌دهیم و در عین حال، متعهد به ارائه خدمات زیر به مشتریان خود هستیم:
حمل و نقل دریایی و حمل و نقل هوایی در سراسر جهان؛انبارداری و خدمات LCL.حمل و نقل زمینی تریلر و خدمات درب به درب.حمل و نقل چند وجهی؛ترخیص کالا از گمرک و اظهارنامه گمرکی؛3PL لجستیک.سرویس FBA؛خدمات درب به درب.

 

ELONG، ارائه دهنده لجستیک بین المللی قابل اعتماد شما

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت الانگ گلوبال لجستیک که در سال 2008 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شنژن قرار دارد، یک ارائه دهنده تدارکات جهانی حرفه ای است. با توسعه سریع در طی سالیان متمادی، به لطف روابط طولانی مدت با شرکای خود از شرکت های حمل و نقل مختلف، ما تجارت خود را در سراسر جهان در 65 کشور به عنوان یک حمل و نقل کالا گسترش داده ایم. خدمات حمل و نقل اصلی خاورمیانه، دریای سرخ، هند و پاکستان، اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، مدیترانه، آمریکای مرکزی و جنوبی، اقیانوسیه و آسیای جنوب شرقی و غیره را پوشش می دهد.

Elong Global Logistics Co., Ltd Elong Global Logistics Co., Ltd Elong Global Logistics Co., Ltd
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

عامل

مارک های : شرکت الانگ جهانی لجستیک، با مسئولیت محدود

تعداد کارمندان : >100

فروش سالانه : 500000-2000000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%